فروش عمده صنایع دستی

فروش عمده صنایع دستی

فروش عمده صنایع دستی

صنایع دستی ایران بخش مهمی از بازارهای سنتی شهرهای مختلف کشورمان است. به همین دلیل فروش عمده صنایع دستی می تواند مرجعی برای خورده فروشان سراسر کشور باشند صنایع دستی هر کشوری را می توان بازتابی از فرهنگ و تمدن مردم آن کشور دانست. صنایع دستی یکی از اولین وسایل ارتباطی انسان در جوامع مختلف است و به همین دلیل اطلاعات مهمی در مورد تاریخ کشورهای مختلف جهان به دست می دهد.

صنایع دستی ایران سهم زیادی در صادرات کالاهای کشورمان دارد. گلیم ایرانی یکی از معروف ترین صنایع دستی دنیاست و قیمت بالایی دارد. با توجه به اشتغال روستائیان، بادیه نشینان و ساکنان شهرهای کوچک در این صنعت می توان نتیجه گرفت که زیرساخت های اقتصادی جامعه با سرمایه گذاری مناسب در صنایع دستی ایران بهبود یافته است.

اگر قصد خرید صنایع دستی به صورت عمده و تکی دارید شما در هر شهر و نقطه ای در ایران و خارج از ایران باشید با تماس با بخش عمده مجموعه صنایع دستی دوراونتاش می توانید با اطمینان خاطر و به راحتی سفارشات صنایع دستی خود را از درب تولیدی تهیه کنید. بخش تولید، انبار، بسته بندی، فروش تکی و عمده همگی در مجموعه دوراونتاش به صورت گسترده در حال فعالیت هستند تا سفارشات شما را به سرعت تولید و راهی مقصد کنند . اینجا بخش فروش عمده صنایع دستی است.

شماره تماس بخش فروش عمده صنایع دستی

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

فروشگاه عمده فروشی صنایع دستی دوراونتاش

فروشگاه عمده فروشی صنایع دستی دوراونتاش از سال 1368 در استان خوزستان – شهرستان دزفول فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا این مجموعه به تهیه و توزیع بافته های حصیری مشغول بود. سپس با توجه به نیاز و درخواست بازار ، تولید انواع کیف با گلیم دستباف و پارچه های سنتی، تولید گلیم دستباف همچنین آویزها وتزینات مختلف را دستور کار خود قرار داد. اکنون این تولید کننده صنایع دستی تمام فرایند تولید محصولات را در کارگاه های خود انجام داده و آنها را به دست مخاطبان خود میرساند .دوراونتاش با بیش از 30 سال سابقه در تولید و عرضه محصولات صنایع دستی لذا به دلیل کیفیت بالا در تولید ، ظرافت در دوخت کیف ها، کیفیت بالای بافت محصولات حصیری توانسته مخاطبان خود را در سراسر کشور پیدا کند. تا آنجا که صنایع دستی محبوب خود را تنها از برند دورانتاش تهیه می کنند. علاوه بر فروش تکی محصولات به صورت آنلاین، دوراونتاش با فروش عمده صنایع دستی به مغازه داران سراسر کشور محصولات را به دست مشتریان خود میرسد.فروش عمده صنایع دستی یکی از اصلی ترین راه ها رساندن محصولات به دست مخاطبان خود است./ فروشگاه عمده فروشی صنایع دستی دوراونتاش

بازار عمده صنایع دستی تهران

با توجه به وجود بازار عمده فروشان در تهران کاسبان شهرستان ها برای تامین محصولات فروشگاه خود به بازار عمده تهران مراجعه می کنند. صنایع دستی نیز از این قاعده مستثنا نیست. همچنین فروشگاه های صنایع دستی برای خرید محصولات خود به بازار عمده فروشان صنایع دستی تهران مراجعه می کنند. دوراونتاش خود یکی از تامین کنندگان صنایع دستی به عمده فروشان تهران است. پس می توانید بدون واسطه عمده فروشان به صورت مستقیم با تولیدکننده دوراونتاش در ارتباط باشید.

فروش عمده صنایع دستی

خرید عمده مستقیم از تولیدی صنایع دستی

اگر قصد راه اندازی فروشگاهی را دارید و به دنبال خرید عمده صنایع دستی هستید . شما می توانید محصولات خود را مستقیم از تولیدی تهیه کنید .

خرید عمده مستقیم از تولیدی صنایع دستی چه مزیتی دارد ؟ شما با خرید عمده از تولیدی محصولات را بدون واسطه و با قیمت مناسب خریداری می کنید. در ضمن از آنجا که شما مستقیم با تولیدی در ارتباط هستید با تنوع بالای محصولات روبه رو خواهید بود . پس شما می توانید برای شروع کار از تنوع بالای محصولات خریداری کنید تا بازارا فروش خود را برای خرید های بعدی محک بزنید .

چگونه برای خرید عمده محصولات اقدام کنم؟

صنایع دستی دوراونتاش برای بخش عمده مجموعه یک سری شرایط اولیه را در نظر گرفته که برای دانستن آن مستلزم مکالمه و گفتگویی بین مدیر و

متقاضی خرید عمده است . پس برای برقرار ارتباط و اطلاعات کامل در رابطه با فروش عمده با شماره زیر تماس بگیرید .

خرید عمده صنایع دستی

شماره تماس بخش فروش عمده صنایع دستی

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

محصولات فروش عمده :

wall-decoration-traditional

خرید عمده دیوارکوب سنتی

فروش عمده گلیم دستباف

خرید عمده گلیم دستباف

ویدئوی تولیدی صنایع دستی دوراونتاش

برای همکاری، خریداران حق این را دارند تا شناخت کامل تری از تامین کننده داشته باشند. پس برای آشنایی بیشتر با مجموعه دوراونتاش پیشنهاد می کنیم ویدئوی مستند زیر را تماشا کنید .

خرید عمده صنایع دستیخرید عمده کیف سنتی

همانطور که در بالا اشاره شد این مجموعه از سال 1368 فعالیت خود را شروع کرد . که در همان ابتدا مغازه داران سراسر کشور با خرید عمده صنایع دستی از برند دوراونتاش استقبال کردند و در همین راستا مخاطبان بسیاری شیفته ی محصولات صنایع دستی دوراونتاش شدند .سپس به دلیل به وجود آمدن بستر فروش آنلاین در ایران؛ لازم دانستیم که وبسایت فروش آنلاین را نیز راه اندازی کنیم تا مخاطبان در این فضا نیز به محصولات دسترسی داشته باشند .اما همچنان بخش خرید عمده صنایع دستی دوراونتاش اصلی ترین راه برای رساندن محصولات به مخاطبان است .لذا تولیدکننده صنایع دستی دوراونتاش آماده ی همکاری با مغازه داران و فروشندگان واجد شرایط خود است .

عمده‌ فروشی صنایع‌دستی

خرید عمده صنایع دستی

ایران مهد هنر و فرهنگ است که صنایع‌دستی مختلفی در این کشور تولید می‌شوند که هر کدام از آن‌ها زیبایی منحصربه‌فردی دارند. در مناطق مختلف کشور کارگاه‌های تولیدی صنایع‌دستی مشغول به فعالیت هستند که صنایع‌دستی ایران را به نقاط مختلف کشور و سراسر جهان عرضه و صادر می‌کنند. در عمده فروشی صنایع دستی دوراونتاش برخی از صنایع‌دستی که به‌صورت عمده قابل‌عرضه هستند، عبارتند از:

جدول محصولات عمده فروشی صنایع دستی دوراونتاش

کیف سنتی

محصولات حصیر آویزهای سنتی گلیم

ساک

کپو آویز دیواری

گلیم دستباف

کیف دوشی

سفره حصیری

آویز کلید

گلیم ورنی

کیف گلیمی

دیوارکوب حصیری

آینه سنتی گلیم احرامی

کوله پشتی

زنبیل حصیری

کیف کمری

کیف آرایشی

مزایای خرید عمده صنایع‌دستی

صنایع‌دستی مناطق مختلف ایران در بین مردم شهرهای مختلف و کشورهای مختلف جهان طرفداران بسیاری دارد و به دلیل زیبایی، دوام و ماندگاری بالا بسیاری از افراد تمایل دارند برای پذیرایی، تزئین دکوراسیون منزل و محل کار آثار هنری صنایع‌دستی را تهیه کنند یا به مناسبت‌های مختلف به یکدیگر انواع صنایع‌دستی را هدیه بدهند.

افراد معمولا به چند دلیل برای خرید عمده صنایع‌دستی اقدام می‌کنند که برخی از این موارد عبارتند از:

هدایای شرکتی و تبلیغاتی: برخی از مدیران می‌خواهند بازدهی کارکنان و نرخ مشتریان خود را افزایش و برند خود را توسعه دهند به همین دلیل سالانه بخشی از بودجه شرکت یا سازمان را برای هدایای سازمانی و تبلیغاتی در نظر می‌گیرند چرا که یکی از شیوه‌های مؤثر در بازاریابی می‌باشد و شما می‌توانید با استفاده از این ترفند تعداد بیشتری مشتری جذب کنید.

افراد دارای فروشگاه صنایع‌دستی: برخی از افرادی که در شهرهای مختلف فروشگاه صنایع‌دستی دارند و صنایع‌دستی شهر خود و دیگر شهرهای ایران را به فروش می‌رسانند تمایل به خرید عمده صنایع‌دستی دارند.

برگزاری مراسم‌های مختلف: گاهی ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌ها، مجموعه‌ها و تشکلات فرهنگی، ورزشی، هنری، آموزشی، مدارس، دانشگاه‌ها و … برای برگزاری مراسم خاصی مانند همایش‌ها نیاز به تعداد بالایی از یک نوع هدیه دارند؛ بنابراین تصمیم به خرید عمده‌ی یک یا چند نوع از صنایع‌دستی می‌گیرند. معمولا در چنین مواقعی به درخواست مشتری نام ارگان برگزارکننده برنامه روی هدیه حک و ثبت می‌شود.

سایت فروش عمده صنایع‌دستیخرید عمده صنایع دستی

فروشگاه اینترنتی دوراونتاش با راه اندازی سایت فروش عمده صنایع دستی در نظر دارد محیطی را جهت فروش عمده به وجود آورداگر ساکن شهرهای مختلف ایران هستید و قصد خرید عمده صنایع‌دستی به صورت اینترنتی را دارید با ثبت سفارش و پرداخت اینترنتی هزینه در فروشگاه دوراونتاش می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارشات خود را تحویل بگیرید.

به روش های دلخواه سفارش‌های عمده صنایع‌دستی شما ارسال می‌شوند

  • پست
  • تیپاکس
  • باربری پایانه‌ها

مرکز پخش عمده صنایع دستیخرید عمده صنایع دستی

تولیدی صنایع دستی دوراونتاش به دلیل حجم تولید بالا قوی ترین مرکز پخش عمده صنایع دستی در ایران محسوب می شود این مجموعه به دلیل حجم تولید و فروش بالای محصولات، جایزه طاووس نقره کوب تولید کننده برتر از نظر حجم فروش را در سال 1395 دریافت کرد . برای دیدن تندیس و رزومه مجموعه دوراونتاش لینک های زیر را ملاحضه بفرمایید. / فروش عمده صنایع دستی

جایزه تولید کننده برتر 

گفتگو ایسنا با مدیر صنایع دستی دوراونتاش 

رزومه فعالیت های برند دوراونتاش

آیا امکان خرید عمده در فروشگاه صنایع دستی دوراونتاش وجود دارد ؟

بله -هر متقاضی خرید عمده ، در صورتیکه واجد شرایط تعیین شده باشد . مجموعه دوراونتاش با او همکاری خواهد داشت .

برای خرید عمده چه اقدام اولیه ای لازم است ؟

برای خرید عمده اولین اقدام تماس با شماره ی درج شده در صفحه است .

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد