خرید عمده هدایای سازمانی

خرید هدایای سازمانی و  تبلیغاتی

آیا می دانید چرا خرید هدایای سازمانی در ارگتن های دولتی و خصوصی رواج دارد؟ امروزه بسیاری از شرکت‌ها به دنبال برقراری روابطی پایدار و مستحکمبین خود و کاربران خود هستند. از آنجا که هدیه دادن و هدیه گرفتن از دوره‌های گذشته تا به امروز رایج بوده و حتی شاهان و درباریان در دوره‌های مختلف تاریخی برای صلح، دریافت حمایت، خدمات و امکانات (تجهیزات جنگی و نظامی) برای پادشاهان دیگر کشورها هدایای گران‌بها و ارزشمند می‌فرستادند و این روند تا به امروز همچنان پایدار است .یکی از تکنیک‌های بسیارعالی که در بازاریابی می‌تواند موثر باشد ارائه هدایای منحصر به فرد سازمانی و هدایای تبلیغاتی است. باید بدانید که بازاریابی خلاقانه باعث می‌شود مشتریان و مخاطبان شما نام تجاری شرکت را به رسمیت شناخته و آن را  در ذهن‌های خود به خوبی حک کنند. این روزها افراد به مناسبت‌های مختلف از جمله: روز مادر، روز پدر، سالگرد ازدواج، ولنتاین، تولد و غیره به یکدیگر هدیه می‌دهند اما یکی از شیوه‌های رایج هدیه دادن که جنبه بازاریابی، کسب درآمد و برندسازی دارد هدایای سازمانی و تبلیغاتی می‌باشند. بسیاری از شرکت‌های بزرگ و معتبر در مدت زمان مشخصی از سال از مزایای ارائه هدایای سازمانی استفاده می‌کنند که پیشنهاد می‌شود این هدیه‌ها را به صورت کاربردی و در راستای رفع نیاز کاربر خود تهیه کنند و در زمانی که کاربر حتی تصورش را هم نمی‌کند هدیه بدهند تا تاثیر آن چند برابر شود. هدیه‌های سازمانی می‌تواند از عوامل توسعه کسب و کار شما با کمترین هزینه ممکن برای شرکت  باشد.

خرید عمده هدایای سازمانی

اگر در سازمان،ارگان دولتی یا خصوصی مسئول تهیه هدایای سازمانی هستید. بهتر است از مراکز خرید عمده هدایای سازمانی و تولیدی ها تهیه کنید تا هم بتوانید هدایایی لوکس و ارزشمند تهیه کنید و هم در هزینه های شرکت سرفه جویی کنید . قطعه خرید هدایا از تولیدی صنایع دستی دوراونتاش بسیار به صرفه خواهد بود . زیرا شما با تنوع بالایی از محصولات با قیمت های مختلف مواجه هستید . فقط کافیست با شماره بخش خرید عمده هدایای سازمانی تماس بگیری

شماره تماس بخش خرید عمده هدایای سازمانی تولیدی دوراونتاش

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

خرید اینترنتی هدایای سازمانی 

دوراونتاش با در نظر گرفتن امکان خرید اینترنتی هدایای سازمانی به دنبال ایجاد آرامش در خرید برای شرکتها است.آیا می دانید خرید اینترنتی هدایای سازمانی کاملا به سود شما خواهد بود ؟

بسیاری از افراد به دلیل راحتی کار خرید اینترنتی را انتخاب می کنند. به عنوان مثال ، هنگامی که شخصی از یک فروشگاه حضوری خرید می کند ، مجبور است با اتومبیل خود را به فروشگاه برساند ، یک مکان پارک پیدا کند و در فروشگاه راه برود تا جایی که محصولات مورد نیاز خود را پیدا کند. بعد از یافتن وسایلی که می خواهد خریداری کند ، ممکن است اغلب لازم باشد در صف های طولانی در صندوق بایستد .

در مقابل، خرید اینترنتی به مصرف کنندگان کمک می کند تا از این معایب جلوگیری کنند. فرد فقط باید به اینترنت وارد شود، به وب سایت فروشگاه مراجعه کند و موارد مورد نظر خود را انتخاب کند و لیست هدایای مورد نظر خود را به بخش فروش هدایا سازمانی تحویل دهد . تا در کمترین زمان به دست مخاطب برسد.

سفارش عمده هدایای سازمانی :

خرید عمده صنایع دستی

قطعا هرچه هدیه خاص تر و محصربه فرد باشد از ارزش بالایی برای هدیه گیرنده برخوردار است .با وجود محصولات متنوعی که در کارگاه دوراونتاش تولید می شود دست شما برای انتخاب محصول بسیار باز است و می توانید با خیالی آسود سفارش عمده هدایای سازمانی تان را با دقت بالایی برنامه ریزی کنید

معرفی انواع هدایای سازمانی 

دوراونتاش با تولید محصولات صنایع دستی متنوع می تواند گزینه مناسبی برای هدایای تبلیغاتی برای سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی باشد .

لیست انواع هدایای سازمانی تولیدی دوراونتاش :

 • انواع کیف سنتی
 • انواع کیف گلیمی
 • کوله پشتی سنتی
 • کوله پستی گلیمی
 • ساک سنتی
 • کیف آرایشی سنتی
 • جامدادی سنتی
 • گلیم دستباف با قیمت ویژه
 • گلیم دستباف ابریشم
 • محصولات حصیری
 • دیوارکوب حصیری
 • آویز دیواری سنتی
 • دیوارکوب سنتی
 • ظروف چوبی خراطی