هدایای سازمانی صنایع دستی

مجموعه دوراونتاش بیش از یک دهه است که به تولید و تامین هدایای سازمانی صنایع دستی به صورت سفارشی مشغول است.

هدایای سازمانیخرید هدایای سازمانی صنایع دستی

آیا می دانید چرا خرید هدایای سازمانی صنایع دستی در ارگتن های دولتی و خصوصی رواج دارد؟ امروزه بسیاری از شرکت‌ها به دنبال برقراری روابطی پایدار و مستحکمبین خود و کاربران خود هستند. از آنجا که هدیه دادن و هدیه گرفتن از دوره‌های گذشته تا به امروز رایج بوده و حتی شاهان و درباریان در دوره‌های مختلف تاریخی برای صلح، دریافت حمایت، خدمات و امکانات (تجهیزات جنگی و نظامی) برای پادشاهان دیگر کشورها هدایای گران‌بها و ارزشمند می‌فرستادند و این روند تا به امروز همچنان پایدار است.

یکی از تکنیک‌های بسیارعالی که در بازاریابی می‌تواند موثر باشد ارائه هدایای منحصر به فرد سازمانی و هدایای تبلیغاتی است. باید بدانید که بازاریابی خلاقانه باعث می‌شود مشتریان و مخاطبان شما نام تجاری شرکت را به رسمیت شناخته و آن را  در ذهن‌های خود به خوبی حک کنند.

این روزها افراد به مناسبت‌های مختلف از جمله: روز مادر، روز پدر، سالگرد ازدواج، ولنتاین، تولد و غیره به یکدیگر هدیه می‌دهند اما یکی از شیوه‌های رایج هدیه دادن که جنبه بازاریابی، کسب درآمد و برندسازی دارد هدایای سازمانی می‌باشند. بسیاری از شرکت‌های بزرگ و معتبر در مدت زمان مشخصی از سال از مزایای ارائه هدایای سازمانی استفاده می‌کنند که پیشنهاد می‌شود این هدیه‌ها را به صورت کاربردی و در راستای رفع نیاز کاربر خود تهیه کنند و در زمانی که کاربر حتی تصورش را هم نمی‌کند هدیه بدهند تا تاثیر آن چند برابر شود.

هدیه‌های سازمانی می‌تواند از عوامل توسعه کسب و کار شما با کمترین هزینه ممکن برای شرکت  باشد.

خرید عمده هدایای سازمانی صنایع دستی

اگر در سازمان،ارگان دولتی یا خصوصی مسئول تهیه هدایای سازمانی هستید. بهتر است از مراکز خرید عمده  هدایای سازمانی و تولیدی ها تهیه کنید تا هم بتوانید هدایایی لوکس و ارزشمند تهیه کنید و هم در هزینه های شرکت سرفه جویی کنید . قطعا خرید هدایا از تولیدی صنایع دستی دوراونتاش بسیار به صرفه خواهد بود . زیرا شما با تنوع بالایی از محصولات با قیمت های مختلف مواجه هستید . فقط کافیست با شماره بخش خرید عمده هدایای سازمانی تماس بگیرید تا لیست محصولات به همراه قیمت را در اختیارتان بگذاریم.

شماره تماس بخش خرید عمده هدایای سازمانی صنایع دستی تولیدی دوراونتاش

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

هدایای سازمانی صنایع دستی

هدایای شرکتی

حصیر

دوراونتاش با در نظر گرفتن امکان خرید اینترنتی هدایای سازمانی به دنبال ایجاد آرامش در خرید برای شرکتها است.آیا می دانید خرید اینترنتی هدایای سازمانی صنایع دستی کاملا به سود شما خواهد بود ؟

بسیاری از افراد به دلیل راحتی کار خرید اینترنتی را انتخاب می کنند. به عنوان مثال ، هنگامی که شخصی از یک فروشگاه حضوری خرید می کند ، مجبور است با اتومبیل خود را به فروشگاه برساند ، یک مکان پارک پیدا کند و در فروشگاه راه برود تا جایی که محصولات مورد نیاز خود را پیدا کند. بعد از یافتن وسایلی که می خواهد خریداری کند ، ممکن است اغلب لازم باشد در صف های طولانی در صندوق بایستد .

در مقابل، خرید اینترنتی به مصرف کنندگان کمک می کند تا از این معایب جلوگیری کنند. فرد فقط باید به اینترنت وارد شود، به وب سایت فروشگاه مراجعه کند و موارد مورد نظر خود را انتخاب کند و لیست هدایای مورد نظر خود را به بخش فروش هدایا سازمانی تحویل دهد . تا در کمترین زمان به دست مخاطب برسد.


شماره تماس بخش خرید عمده هدایای سازمانی صنایع دستی تولیدی دوراونتاش

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116


سفارش عمده هدایای سازمانی صنایع دستی

خرید عمده صنایع دستی

قطعا هرچه هدیه خاص تر و محصربه فرد باشد از ارزش بالایی برای هدیه گیرنده برخوردار است .با وجود محصولات متنوعی که در کارگاه دوراونتاش تولید می شود دست شما برای انتخاب محصول بسیار باز است و می توانید با خیالی آسود سفارش عمده هدایای سازمانی تان را با دقت بالایی برنامه ریزی کنید

معرفی انواع هدایای سازمانی صنایع دستی

دوراونتاش با تولید محصولات صنایع دستی متنوع می تواند گزینه مناسبی برای هدایای تبلیغاتی برای سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی باشد .

لیست انواع هدایای سازمانی صنایع دستی تولیدی دوراونتاش :

 • انواع کیف سنتی
 • انواع کیف گلیمی
 • کوله پشتی سنتی
 • کوله پستی گلیمی
 • ساک سنتی
 • کیف آرایشی سنتی
 • جامدادی سنتی
 • گلیم دستباف با قیمت ویژه
 • گلیم دستباف ابریشم
 • محصولات حصیری
 • دیوارکوب حصیری
 • آویز دیواری سنتی
 • دیوارکوب سنتی
 • ظروف چوبی خراطی

شماره تماس بخش خرید عمده هدایای سازمانی صنایع دستی تولیدی دوراونتاش

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116


هدایای صنایع دستی

صنایع دستی دوراونتاش تولیدکننده محصولات صنایع دستی از سال 68 کار تولید را در جنوب غرب کشور- خوزستان- دزفول شروع کرد، همچنین بیش از یک دهه است که تولید هدایای صنایع دستی را در پیش گرفته و تلاش دارد بدون  واسطه ها، خلاقیت در بسته بندی و ارائه بسته های کاربردی از صنایع دستی ایرانی، هنر زیبای ایران زمین را با بهترین کیفیت و در اختیار هنر دوستان داخلی و خارجی قرار دهد. صنایع دستی یکی از بهترین انتخاب ها برای هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی شماست. با خرید هدایای صنایع دستی برای هدیه سازمان ها، توجه شرکت و سازمان خود به فرهنگ و هنر ایران زمین را نشان دهید.

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

خرید هدیه صنایع دستی با بسته بندی نفیس

همه ما از هدیه گرفتن بسیار خرسند می شویم . همچنین هدیه دادن حس دوستی و محبت را در ما تکثیر می کند . یکی از هدایای جذاب خرید صنایع دستی با بسته بندی نفیس است . هدیه می خواهد برای دوستان خود و یا به عنوان مدیر به کارمندان و حتی به عنوان میزبان به میهمانان داخلی وخارجی باشد، داشتن ظاهر و بساه بندی نفیس و شکیل ارزش آن را به مراتب بیشتر می کند .
صنایع دستی دوراونتاش، بسته بندی های مناسب با قیمت ها و مدل های مختلف را عرضه کرده تا با هر بودجه ای بتوانید هدیا و بسته بندی های ارشمندی تهیه کنید

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

هدایای شرکتی صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی بر خلاف سایر روش های تبلیغاتی که ممکن است مورد خوشایند مخاطبان قرار نگیرد، جزو روش ها ، پروموشن ها و برنامه های تبلیغاتی است که می تواند مخاطب را مجذوب کند و توجه او را جلب نماید. هدیه شرکتی در اصل پیشکشی است که یک سازمان یا بیزینس به مخاطبین خود می دهد و مشخصا هیچ کس از دریافت یک پیشکش نه تنها ناراحت و ازرده خاطر نخواهد شد بلکه دریافت این گیفت تبلیغاتی میتواند او را ذوق زده و خوشحال نماید. قطعا ما با یک هدیه تبلیغاتی بهتر می توانیم پیام خودمان را به مخاطبان و مشتریان و همکارانمان برسانیم بدون آنکه خواسته باشیم آنها را مجبور کنیم صدای ما را بشنوند و پیاممان را درک نمایند، مانند کاری که پیام های بازرگانی یا بیلبوردهای تبلیغاتی می کنند. هدایای تبلیغاتی با درگیر کردن احساس مخاطبان تاثیری ماندگار در ذهن و حتی قلب آنها خواهند گذاشت .

دوراونتاش علاوه بر فروش تکی محصولات به صورت آنلاین بیش از یک دهه به تامین هدایای شرکتی مشغول بوده است

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

ست هدایا تبلیغاتی

هدایای بانکها

امروزه اکثر بانکها و کسب و کارها درباره هدایای بانکها و تبلیغاتی اطلاعات دارند و از آن‌ها در شرایط و مناسبات مختلف استفاده می‌کنند. برخی کسب و کارها برای گروه‌های خاصی از مخاطبان خود در زمان‌های خاص هدیه تهیه می‌کنند، در نظر داشته باشید که کارمندان بانکها از دریافت هدیه در مناسبات خاص بسیار خرسند شده و همیشه آن را به خاطر می‌سپارند. پس این ترفند تبلیغاتی می‌تواند یک حرکت و اقدام درست برای تشویق و قدردانی باشد. بسیاری از سازمان‌ها و مشاغل برای تشکر و قدردانی از کارمندان خود در اغلب این مناسبت‌ها هدایای مخصوصی را تهیه می‌کنند. این هدایا نشان دهنده ارزش دادن به مخاطبان از طرف هر سازمان می‌باشد. این هدایا میتواند صنایع دستی باشد یا هدایای خوراکی، هفت سین، سررسید، تقویم و… باشد. اگر هدایای شب یلدا را تهیه می‌کنید می‌توانید از دیوارکوب حصیر طرح انار، گلیم دستباف ایرانی، آویز دیواری سنتی، پک خوراکی و یا ظروف مسی و صنایع دستی و … استفاده کنید.

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

هدایای نوروزی

بهترین هدایای نوروزی همان هدایایی ست که برگرفته از فرهنگ غنی کشورمان است که با دست توانگر هنرمندان خلاق این سرزمین ساخته شده باشد. آری باید بگوییم که پر اثرترین هدایای نوروزی ، صنایع دستی در بسته بندی فاخر است . صنایع دستی دوراونتاش با تولید محصولات سنتی از قبیل کیف سنتی، کیف گلیمی، ساک سنتی، بگ آجیل ، آویز سنتی، گلیم دستباف سنتی آماده مکاری با شرکت ها برای تامین هدایای نوروزی است .

آویز دیواری سنتی

هدایای ویژه ارگانها

شما مدیران عزیز می توانید با انتخاب هدیه سازمانی ارزشمند همواره در خاطر مشتریان خود بدرخشید. هدایای تبلیغاتی بسیاری زیادی وجود دارد که می توانید با کمترین هزینه و با کیفیت بالا ‏ آنها را به مشتریان و کارمندان خود تقدیم کنید.

در واقع این  هدایای سازمانی شبیه به هم هستند. تنها فرق آن ها ماهیت آن هاست که هدایای سازمانی مربوط به کارمندان شما می باشد و هدایای تبلیغاتی برای مشتریان شماست. هر دو این ها می توانند وسایل مشترکی باشند مثل کیف سنتی ، ساک دستی سنتی ، تقویم ، آینه دیواری سنتی ، حصیر و … که در ادامه مفصل به آن ها خواهیم پرداخت.

هدیه دادن و هدیه گرفتن همیشه در افراد حس بسیار خوبی را ایجاد می‌کند. اغلب مدیران موفق پی به این راز برده اند که برای دادن انگیزه به کارمندان خود و بالا بردن راندمان کاری آن ها باید در مناسبت های مختلف با دادن هدایای ارزشمند و کاربردی کارمندانشان را سورپرایز کنند.

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

هدایای ویژه ارگان ها

کیف سنتی

هدایای سازمانی صنایع دستی سفارشی

مجموعه دوراونتاش بیش از یک دهه است که به تامین هدایای سازمانی سفارشی برای شرکت ها مشغول است . و در این حوزه دارای تجربه و سابقه طولانی است.

برای انتخاب هدایای تبلیغاتی سفارشی با شماره تلفن زیر در ارتباط باشید

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد