خرید عمده محصولات حصیری

خرید عمده محصولات حصیریاین روزها خرید عمده محصولات توسط مغازه دارن بیش از گذشته شده زیرا محصولات حصیری در همه جای دنیا رایج شده است و همین باعث شده که مخاطبان بسیاری جذب محصولات حصیری شده ایت .حصیربافی یکی از صنایع دستی اصیل ایرانی است که از گذشته های دور در ایران رواج داشته است. حصیر در گذشته به عنوان زیر انداز و سایه بان پنجره ها زینت بخش خانه های ایرانی بوده است و همچنین از این رشته های حاصل از تنیدن الیاف گیاهی در ساخت انواع سفره های حصیری، انواع سبد و انواع ظروف استفاده می شد. امروزه نیز این صنعت و هنر در ایران رواج دارد و تولید و فروش و خرید عمده محصولات حصیری متداول است.

چگونه برای خرید عمده محصولات حصیری اقدام کنم؟

صنایع دستی دوراونتاش برای بخش خرید عمده محصولات حصیری یک سری شرایط اولیه را در نظر گرفته که برای دانستن آن مستلزم مکالمه و گفتگویی بین مدیر و متقاضی خرید عمده است . پس برای برقرار ارتباط و اطلاعات کامل با شماره زیر تماس بگیرید .

شماره تماس بخش فروش عمده 

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116

خرید عمده محصولات حصیر

صادرات محصولات حصیری

دوراونتاش با سابقه فروش و صادرات محصولات حصیری به کشور های همسایه از جمله عمان؛ یکی از با تجربه ترین تولیدکنندگان به عنوان صادر کننده محصولات حصیری در کشور است .ساخت حصیر با دست در مناطق مختلف ایران بسته به نوع مواد خام در دسترس با یکدیگر متفاوت است. برای نمونه در در نوار جنوبی ایران از الیاف نخل خرما و در نوار شمالی ایران از ساقه‌های برنج و گندم استفاده می‌شود.

با توجه به بازار فروش عالی که از محصولات متنوع حصیری سراغ داریم این تولیدات از بازار فروش عالی برخوردار هستند که به طرق مختلفی در بازار ها به فروش گذاشته می شوند. فروش اینترنتی، فروش سنتی، فروش مستقیم و صادرات از جمله این موارد است که هر کدام از آن ها مناسب با خریداران خاصی می باشد. در این میان می خواهیم در مورد صادرات محصولات حصیری بگوییم که به سبب سطح کیفی عالی تولیدات جنوب انجام می شود. صادرات محصولات حصیری جنوب به کشورهای مختلفی صورت می گیرد کهشامل کشورهای زیر است:

 • کشور عرستان
 • کشور روسیه
 • کشور آلمان
 • کشور ترکیه
 • کشور بحرین
 • کشور عمان

 


شماره تماس بخش فروش عمده 

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116


فروش عمده محصولات حصیری

صنایع دستی دوراونتاش تولید و فروش عمده محصولات حصیری را از سال 1368 آغاز کرد . این مجموعه با هنرمندان و بافندگان به طراحی و تولید بافته های حصیری مشغول است . می دانیم که در کشورمان تنوع محصولات حصیر بسیار زیاد است که در شهر های مختلف آماده فروش می شوند. بر همین مبنا مواد اولیه در تولید متفاوت است که در سطح کیفی محصولات اثر می گذارد. محصولات حصیری که در خوزستان تولید می شود با وجود نخلستان های خرما از برگ این درخت بهره می گیرند. در مجموعه دوراونتاش فروش عمده حصیر شامل محصولات زیر می شود:

 • انواع سبد حصیری
 • دیوار کوب حصیری
 • زیرانداز حصیری
 • کلاه حصیری
 • سفره حصیری
 • زنبیل حصیری

مرکز پخش عمده محصولات حصیری

اگر مغازه دار هستید ، اگر فروشنده هستید، اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار برای خود دارید می توانید با مراجعه به مرکز پخش عمده محصولات حصیری برند دوراونتاش مراجعه کنید .زیرا شما به طور مستقیم و بدون واسطه از تولیدی محصولات را خریداری می کنید لذا با قیمتی عالی و تنوع جنس بالا موجه هستید . برای ارتباط با مرکز پخش عمده محصولات حصیری اینجا کلیک کنید . ارتباط با مرکز پخش عمده حصیر

 

تولیدی محصولات حصیری :

در کارگاه تولیدی محصولات حصیری کیفیت و تنوع دو ویژگی مهم هستند . در مجموعه دوراونتاش بافته های حصیری به دست زنان روستایی بافته می شود . به این صورت که 0 تا 100 کا زیر نظر خود مجموعه انجام می شود . ابتدا طرح های مورد نظر طراحی می شوند . سپس بدست نیروهای ماهر نمونه وایه بافته می شود تا نواقص کار و میزان مواد به کار رفته مشخص شود سپی با در اختیار گذاشتن متریال و طرح مورد نشظر به بافندگان کار بافت شروع می شود . البته هر بافتی مورد تایید مدیر مجموعه دوراونتاش نیست . محصولات بادفقت بالایی آنالیز می شوند تا صد در صد محصولات بدون نقص و خرابی باشند .

وقتی تا این حد حساسیت در تولید محصولات وجود دارد پس متقاضیان خرید عمده و مشتریان با کوچکترین مشکلی در تهیه محصولات نخواهند داشت . پس برای ارتباط مستفیم با تولید کننده اینجا کلیک کنید . ارتباط با تولیدی محصولات حصیری دوراونتاش

 

فروش عمده کپو دزفول

برند دوراونتاش کار خود را در سال 1368 در شهرستان دزفول با فروش عمده کپو دزفول آغاز کرد .کپو­بافی یکی از صنایع­ دستی شهرستان دزفول  است که در لغت دزفولی به سر یا کله و اصطلاحاً هر شی کروی یا چمباتمه زده گفته می­ شود و در تعریف این هنر ظروفِ در­دار ِکرویِ بافته­ شده را می گویند.
این هنر در دسته‌ی بافته­‌های حصیری قرار می­ گیرد که با پیچیدن برگ خرما به دور نی ­هایی که کِرتَک نام دارد به شکل فتیله­‌ای بافته می­ شود.

خرید عمده کپو دزفول :

بخش خرید عمده کپو دزفول برند دوراونتاش مانند بخش عمده حصیر از مخاطبان ویژه ای برخوردار است . افراد بومی و هم استانی با این واژه آنشایی بیشتری دارند اما شهر های دیگر کپو را با همان واژه سبد حصیری می شناستد . اما اگر شما کسی هسنید کخ به دنبال خرید سبد حصیری هستید و وارد این صفحه شدید باید بگوییم کپو در واقع همان سبد های حصیری درب دار هستند که به شکل گرد بافته می شوند. جانونی، خمره جای برنج و حبوبات، استوانه جا لباسی هم از دسته کپو محسوب می شوند


شماره تماس بخش فروش عمده 

تلفن صنایع دستی دوراونتاش 09363823116


ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد