کتاب «معرفی صنایع دستی ایران» در نمایشگاه باکو رونمایی شد

کتاب «معرفی صنایع دستی ایران» در نمایشگاه باکو رونمایی شد

کتاب «معرفی صنایع دستی ایران» در نمایشگاه باکو رونمایی شد

در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو و با حضور وزیر فرهنگ آذربایجان و یاسر احمدوند از دو کتاب «معرفی صنایع دستی ایران» و «برگزیده شعر معاصر ایران به زبان آذری» رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آئین رونمایی از کتاب‌های «معرفی صنایع دستی ایران» و «برگزیده شعر معاصر ایران به زبان آذری» در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو با حضور علی احمداف، معاون نخست وزیر آذربایجان، آنار کریم اف، وزیر فرهنگ جمهوری آذربایجان، یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و قربانعلی پورمرجان رایزن فرهنگی ایران در جمهوری آذربایجان در غرفه ایران برگزار شد.

کتاب «معرفی صنایع دستی ایران» از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با همکاری وزارت میراث فرهنگی و صنایع دستی با هدف معرفی حوزه فرهنگ و هنر ایران چاپ و منتشر شده است. کتاب «برگزیده شعر معاصر ایران به زبان ترکی» گزیده اشعار سی شاعر معاصر به زبان ترکی است که از سوی مرکز ترجمه حوزه هنری منتشر شده است.

خانه کتاب و ادبیات ایران با حضور در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو به معرفی بیش از سیصد عنوان کتاب شاخص در حوزه‌های ادبیات کودک و نوجوان، داستان، شعر، ایران‌شناسی، هنر و گردشگری می‌پردازد.

  • هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو از سیزدهم مهرماه آغاز شده و تا فردا یکشنبه هفدهم مهر ادامه پیدا می‌کند.

سایر اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آرشیو مطالب:

صنایع دستی گیلان