شهردار اصفهان دبیر شهر جهانی صنایع دستی شد

شهردار اصفهان دبیر شهر جهانی صنایع دستی شد

شهردار اصفهان دبیر شهر جهانی صنایع دستی شد

به استناد مصوبه شورای عالی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حکم دبیری شهر جهانی صنایع دستی برای مدت ۲ سال به شهردار اصفهان تقدیم شد.

شهردار اصفهان دبیر شهر جهانی صنایع دستی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، علی قاسم‌زاده شهردار اصفهان در دیدار با مدیرکل گردشگری و میراث فرهنگی استان اصفهان اظهار داشت: دغدغه مشترک میان این دو نهاد موجب ایجاد اعتماد متقابل شده و همانگونه که شهرداری در حوزه صنایع دستی از گذشته فعالیت‌هایی داشته است، امروز نیز آمادگی دارد تا با محوریت دبیرخانه شهر جهانی صنایع دستی نخستین جلسه را با ذی‌نفعان به ویژه نمایندگان اصناف در این بخش برگزار کند.

خرید صنایع دستی

وی ادامه داد: تدوین برنامه یک ساله و استراتژیک دبیرخانه شهر جهانی صنایع دستی ضروری است؛ در این راستا ابتدا باید تقویمی طراحی کرد که به ما در حوزه معرفی رخدادها کمک کند، بر این اساس می‌توانیم با همفکری این حرکت را به فرآیند تبدیل کنیم تا کار در حد تشریفات باقی نماند.

قاسم‌زاده بیان کرد: خانه تاریخی امین‌التجار در خیابان عبدالرزاق بهترین مکان برای فعالیت دبیرخانه شهر جهانی صنایع دستی است، شهرداری آمادگی خود را برای تجهیز خانه امین‌التجار اعلام می‌کند.


خرید صنایع دستی | خرید سبد حصیری |خرید حصیر


شهردار اصفهان تصریح کرد: همگرایی میان شهرداری و اداره میراث فرهنگی در اصفهان ریشه در نگاه مشترک و نزدیک دو نهاد به موضوع میراث فرهنگی، صنایع دستی و ابنیه‌ تاریخی دارد.

به گزارش فارس، در این دیدار حکم دبیری شهر جهانی صنایع دستی به استناد مصوبه شورای عالی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای مدت ۲ سال به شهردار اصفهان تقدیم شد.


فروش عمده صنایع دستی | هدایای سازمانی


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آرشیو مطالب: