بازاریابی و فروش صنایع دستی کرمانشاه نیازمند برنامه‌ریزی است

بازاریابی و فروش صنایع دستی کرمانشاه نیازمند برنامه‌ریزی است

بازاریابی و فروش صنایع دستیکرمانشاه- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: بازاریابی و فروش صنایع دستی کرمانشاه نیازمند برنامه‌ریزی است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا سهیلی شامگاه دوشنبه در آئین افتتاح نمایشگاه سراسری صنایع دستی که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: پس از گذشت ۲ سال از شیوع کرونا و کاهش آمارهای کرونایی مجدداً گردشگری و صنایع دستی مورد توجه قرار گرفته است / خرید صنایع دستی

وی با اشاره به شعار نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان کرمانشاه، تصریح کرد: هر خانه یک کارگاه صنایع دستی شعار نمایشگاه صنایع دستی است و بیش از ۱۰۰ غرفه برای عرضه محصولات در نظر گرفته شده است.

فروش عمده صنایع دستی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تصریح کرد: مشکل فروش صنایع دستی یکی از موضوعاتی مهمی است که نیازمند توجه بوده و برپایی چنین نمایشگاه‌هایی به معرفی محصولات کمک می‌کند.

سهیلی بیان کرد: برای فروش صنایع دستی نیازمند برنامه‌ریزی و بازاریابی هستیم موضوعی که مورد توجه وزارت میراث فرهنگی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: نمایشگاه‌های فصلی با کمک ستاد اجرایی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود تا به فروش محصولات کمک کند و بحث آموزش تولید و عرضه نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آرشیو مطالب: