۳ طرح صنایع دستی و کشاورزی در اشنویه افتتاح شد

۳ طرح صنایع دستی و کشاورزی در اشنویه افتتاح شد

در اولین روز از هفته دولت؛

۳ طرح صنایع دستی و کشاورزی در اشنویه افتتاح شد

به گزارش خبرنگار مهر

۳ طرح صنایع دستی و کشاورزی در اشنویه افتتاح شد

ارومیه – همزمان با اولین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان سه طرح صنایع دستی و کشاورزی در شهرستان اشنویه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با اولین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان سه طرح در حوزه صنایع دستی و کشاورزی در مجموع با هزینه بیش از ۲۳ میلیارد ریال در شهرستان اشنویه به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان اشنویه عصر چهارشنبه در حاشیه افتتاح این طرح‌ها گفت: طرح‌های صنایع دستی افتتاح شده شامل کارگاه تولید ساز سنتی و سفالگری است که با هزینه شش میلیارد ریال به بهره برداری رسید که با بهره برداری از آن برای هفت نفر زمینه اشتغال فراهم شد.

سیدعلی ترابی افزود: به همین مناسبت همچنین کانال کشاورزی روستای شیخان نیز به طول یکهزار و ۲۰۰ متر به بهره برداری رسید که برای ساخت آن نیز ۱۷ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، یکهزار و ۵۰۰ بسته معیشتی شامل هفت قلم کالای اساسی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال که از سوی سپاه این شهرستان تهیه شده بود در مناطق محروم بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

فرماندار شهرستان اشنویه اضافه کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، ۷۵ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی و تولیدی به ارزش ۸۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید و یا کلنگ زنی می‌شود.


مجله صنایع دستی دوراونتاش | خرید صنایع دستی |


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آرشیو مطالب:

آداب و رسوم شب یلدا