راه‌اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره فجر صنایع‌دستی و هنرهای سنتی

راه‌اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره فجر صنایع‌دستی و هنرهای سنتی

مجله صنایع دستی دوراونتاش

به نقل از خبرگذاری مهر : مدیرکل دفتر آموزش و ترویج صنایع‌دستی از راه‌اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره فجر صنایع‌دستی و هنرهای سنتی در عمارت تاریخی کوشک، بخش دفتر منطقه آسیای غربی شورای جهانی صنایع‌دستی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ویدا توحدی گفت: در راستای اجرای دستور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مبنی بر برگزاری هفتمین دوره فجر صنایع‌دستی و هنرهای سنتی به شکل بین‌المللی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن جلسات تخصصی مربوطه تشکیل و نظرها و پیشنهادهای کارشناسان خبره تدوین و تنظیم شد و در نهایت شاکله اصلی جشنواره هفتم مشخص شد.

مدیرکل دفتر آموزش و ترویج معاونت صنایع‌دستی و هنرهای سنتی افزود: در شاکله جدید، دبیرخانه‌ای تخصصی در نظر گرفته شده که زیر نظر آن کمیته‌های تخصصی و بخش‌های مورد نیاز تعیین شده است. این دبیرخانه پس از طی مراحل اداری به شکل رسمی شروع به کار خواهد کرد.

توحدی تصریح کرد: جنبه بین‌المللی جشنواره فجر صنایع‌دستی و هنرهای سنتی پررنگ و ساختارمند دیده شده و امید می‌رود هفتمین جشنواره خروجی قابل قبولی داشته باشد به ویژه که مقرر شده تا در نمایشگاه این دوره در کنار آثار داخلی، بخش بین‌المللی نیز به نمایش آثار بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آرشیو مطالب: